Dziennik Gazeta Prawana logo

Magda Linette nie zagra w turnieju głównym w Wuhan

26 września 2015, 10:12
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Magda Linette
Magda Linette/Newspix
Magda Linette przegrała z Amerykanką Lauren Davis 4:6, 6:7 w drugiej rundzie eliminacji tenisowego turnieju WTA w Wuhan.

Udział w turnieju głównym ma zapewniony Agnieszka Radwańska. Polka została rozstawiona z numerem dziesiątym i w pierwszej rundzie zagra się z Amerykanką Venus Williams.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj