Dziennik Gazeta Prawana logo

WTA Finals: Kvitova lepsza od Safarovej

28 października 2015, 10:19
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Petra Kvitova i Lucie Safarova
Petra Kvitova i Lucie Safarova/PAP/EPA
Czeszka Petra Kvitova pokonała swoją rodaczkę Lucie Safarovą 7:5, 7:5 w meczu Grupy Białej tenisowego turnieju WTA Finals w Singapurze.

Kvitova ma na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę, a Safarova dwie porażki.

W drugim środowym spotkaniu tej grupy zagrają Hiszpanka Garbine Muguruza i Niemka Angelique Kerber.

W ostatniej serii spotkań grupy Białej, która odbędzie się w piątek Kvitova zagra z Muguruzą, a Safarova z Kerber.

W Grupie Czerwonej decydujące mecze odbędą się w czwartek. Agnieszka Radwańska zagra z Rumunką Simoną Halep, a Rosjanka Maria Szarapowa z Włoszką Flavią Pennettą.

Do półfinału awansują dwie zawodniczki z każdej grupy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj