Dziennik Gazeta Prawana logo

Agnieszka Radwańska nie zagra w Dubaju. Polka wycofała się z turnieju

9 lutego 2016, 15:02
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska/Newspix
Agnieszka Radwańska nie zagra w tenisowym turnieju cyklu WTA w Dubaju (15-20 lutego). Z zawodów wycofała się także Czeszka Lucie Safarova.

W ich miejsce w zawodach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wystąpią Ukrainka Łesia Curenko i Niemka Sabine Lisicki.

Agnieszka Radwańska od początku sezonu zmaga się z kontuzją nogi, co może być prawdopodobnym powodem wycofania się z turnieju w Dubaju.

W 2012 roku najlepsza polska tenisistka wygrała turniej w Dubaju pokonując w finale Julię Goerges.

Agnieszka Radwańska zajmuje czwarte miejsce w rankingu WTA.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj