Cach, który w programie Open Court w CNN rozmawia z tenisistkami i tenisistami, spytał Radwańską, kto daje największy wycisk na treningu. 27-letnia krakowianka wskazała Wozniacki, która prywatnie jest jej przyjaciółką. Zaznaczyła z uśmiechem, że czasem potrzebują tylko jednej piłki, bo tak długo trwa u nich jedna wymiana.

Reklama

Robimy zawsze zakłady o to, która z nas się pomyli. Ona potem płaci za kawę lub coś podobnego. Czasem nasi trenerzy siedzą tam i czekają aż skończymy jedną wymianę, która się ciągnie. Bywa ciekawie - przyznała ze śmiechem trzecia rakieta świata.

Cach przepytał ją też o kilka innych spraw związanych z występami w cyklu WTA. Według niej najgłośniejszą zawodniczką w szatni jest Jelena Jankovic. Na to Australijczyk zareagował śmiechem i przyznał, że też wskazałby Serbkę. Najlepszym forhendem - zdaniem Radwańskiej - dysponuje Niemka polskiego pochodzenia Angelique Kerber, a bekhendem Amerykanka Serena Williams.

Posiadaczką najgroźniejszego serwisu została wybrana Czeszka Karolina Pliskova. Wozniacki jeszcze dwukrotnie została przywołana - jako najtrudniejsza przeciwniczka pod względem psychicznym oraz najlepiej ubrana tenisistka.

Caro jest bardzo wymagającą rywalką na korcie i wielkim walczakiem. Zawsze jest ubrana w bardzo dobrym stylu - argumentowała Polka.

Reklama

Kerber z kolei jest zawodniczką, która rozśmiesza podopieczną Tomasza Wiktorowskiego.

"Angie" jest naprawdę zabawna. Zawsze robimy sobie nawzajem żarty - przyznała krakowianka, która jako ulubioną potrawę wymieniła sushi.

Kilka dni temu WTA podała klasyfikację najlepiej zarabiających zawodniczek w ostatnim sezonie. Pierwsze miejsce zajęła Kerber, która zarobiła 10 136 615 dolarów i jako jedyna przekroczyła granicę 10 mln. Radwańska jest czwarta w tym zestawieniu z 4 162 193 USD.