Dziennik Gazeta Prawana logo

Świątek świetnie zaczęła, ale numerowi jeden rankingu WTA nie dała rady

3 maja 2021, 11:55
[aktualizacja 3 maja 2021, 20:53]
Ten tekst przeczytasz w
Iga Świątek
<p>Iga Świątek</p>/PAP/EPA
Iga Świątek w Madrycie grała o ćwierćfinał turnieju rangi WTA 1000. Na drodze Polki w 1/8 finału stała Ashleigh Barty. Australijka jest aktualną liderką światowego rankingu tenisistek i to ona po zwycięstwie 7:5, 6:4 awansowała do kolejnej rundy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj