Djokovic w stolicy Francji nie przegrał jeszcze seta. W czwartej rundzie zmierzy się z Argentyńczykiem Diego Schwartzmanem (nr 15.).

Natomiast Nadal, który także wygrywa na razie bez straty seta, pokonał Holendra Botica Van De Zandschulpa (nr 26.) 6:3, 6:2, 6:4. Jego kolejnym przeciwnikiem będzie Kanadyjczyk Felix Auger-Aliassime (nr 9.).

Jeśli Serb i Hiszpan pokonają najbliższych rywali, to w ćwierćfinale staną naprzeciw siebie.

Wyniki piątkowych meczów 3. rundy mężczyzn turnieju tenisowego French Open w Paryżu:

Novak Djokovic (Serbia, 1) - Aljaz Bedene (Słowenia) 6:3, 6:3, 6:2
Rafael Nadal (Hiszpania, 5) - Botic van de Zandschulp (Holandia, 26) 6:3, 6:2, 6:4
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9) - Filip Krajinovic (Serbia) 7:6 (7-3), 7:6 (7-2), 7:5
Diego Schwartzman (Argentyna, 15) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) 6:3, 6:1, 6:2
Bernabe Zapata Miralles (Hiszpania) - John Isner (USA, 23) 6:4, 3:6, 6:4, 6:7 (5-7), 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Brandon Nakashima (USA) 7:6 (7-3), 6:3, 7:6 (7-5)
Karen Chaczanow (Rosja, 21) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, 10) 6:2, 7:5, 5:7, 6:4
Carlos Alcaraz (Hiszpania, 6) - Sebastian Korda (USA, 27) 6:4, 6:4, 6:2