Warszawa

Owacja na stojąco dla Radwańskiej, ale Polka nie dała rady wygrać z Szarapową. ZDJĘCIA

8 lutego 2015, 14:00
Agnieszka Radwańska w meczu z Marią Szarapową gładko przegrała pierwszego seta 1:6. W drugim też zanosiło się na szybką porażkę. Rosjanka prowadziła już 5:1, ale wtedy do głosu doszła nasza tenisistka. "Isia" doprowadziła do stanu 5:5. Po tym szaleńczym pościgu kibice zgotowali jej owację na stojąco. Niestety kolejne dwa gemy należały do Szarapowej. / PAP / Jacek Bednarczyk
Agnieszka Radwańska przegrała z Marią Szarapową 1:6, 5:7 i tym samym w meczu Pucharu Federacji Rosja wygrała z Polską 3:0. Dzięki temu rywalki naszych tenisistek zagrają w półfinale, a Polki będą w kwietniu walczyć o utrzymanie w Grupie Światowej.