Zobacz najbardziej umięśnioną kobietę na świecie

2011-03-09 09:01 | Aktualizacja: 09:46
Irys Kyle

Irys Kyle / Inne)

Irys Kyle - tak nazywa się najbardziej umięśniona kobieta na świecie. Amerykanka została wybrana mistrzynią świata Miss Olympia - po raz piąty z rzędu! Podoba się wam?



Takiej muskulatury nie powstydziłby się sam Arnold Schwarzenegger.





Źródło: Własne
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 17
  • ~sado-maso2011-03-09 21:46

    koszmarna idiotka! Z przyjemnością obejrzę ja sobie za 40 lat (jak dożyje...).

  • ~Artek2011-03-09 11:07

    Parytety ?

  • ~Gzentoperg2011-03-09 11:05

    Arnold to był dopiero kafar! Tylko on niski jest. Pięknie wyrzeźbiona i wspaniała definicja mięśni. Masa roboty i wyrzeczeń. Ale jak każdy wyczyn sportowy nie na zdrowie normalnego człowieka.

  • ~adamzab2011-03-09 11:05

    nie mowcie zebysie nie chcieli z nia si epomiziac, minetkowac, nie wierze!!!

  • ~wielbiciele kurdupla2011-03-09 11:03

    Przepraszam czy to nie jest nasza ukochna posłanka Klempa...jaka opalona !
    Pewnie była na urlopie w Tunezji, tak jak prezes wszytkim obiecał...

  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<<<2011-03-09 11:02

    DRUGA PO ASTMOWEJ-PRZEKRĘT-bjoergen ...

  • ~Jak2011-03-09 11:02

    To po prostu obrzydliwe!

  • ~WOLNY GŁOS2011-03-09 10:55

    GDY KOSCIÓŁ MOWI NP USTAMI KSIĘDZA PIOTRA PAWLUKIEWICZA KTOREGO SERDECZNIE POLECAM POSLUCHAC A JEST GO TROCHE W NECIE ZE KOBIETA MA MAŁE RĄCZKI I UDAJĄC FACETA KRZYWDZI SWOJE JA SWOJE PRAWDZIWE POWOŁANIE TO WIDAĆ NA TYM ZDJĘCIU ZE MA 200% RACJI TEN KSIĄDZ BO ANI TO ATRAKCYJNE ANI KOBIECE ANI ŁADNE . CECHY MĘSKIE ZACZYNA MIEĆ CORAZ WIĘCEJ KOBIET I WCISKA IM SIE NA SIŁE PROGRAM DO GŁOWY WSTYŁU BĄDZI SILNA KOBIETĄ RADZ SOBIE SAMA, TWÓJ BRZUCH TWOJA SPRAWA ITP KŁAMSTWA A FACECI ZACZYNAJA STAĆ [PRZED LUSTREM I UKŁADAĆ WŁOSCKI NIEWIESCIEJĄ I PRZYPOMINAJĄ KOBIIETY. CESARSTWO RZYMSKIE UOADŁO IPRZEZ BRAK WARTOŚCI I TA CYWILIZACJA UPOADNIE PRZEZ BRAK WARTOŚCI , PONIEWAZ MUZUŁMANIE W TYM CZASIE PŁODZĄ DZIECI I STRUGAJĄ KOŁYSKI A MY ZABIJAMY NIENARODZONE DZIECI I WARTOŚCI RODZINNE PROPAGUJAC ANTYWARTOŚCI I STRUGAMY TYLKO TRUMNY MAMY CAŁY CZAS PRZYROST UJEMNY. TO SIE DOBRZE NIE SKOŃCZY CHYBA ZE POJDZIEMY PO SWIATŁO DO CHRYSTUSA.

  • ~Agama2011-03-09 10:42

    Paskudztwo!!

  • ~rokris2011-03-09 10:31

    Ci co nie potrafią rozwijać mózgu rozwijają mięśnie.