Dziennik Gazeta Prawana logo

Wypadek samochodowy kenijskich biegaczy

12 maja 2010, 21:05
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Trzech kenijskich biegaczy - brązowy medalista olimpijski na 10 000 m Micah Kogo i świata Moses Masai oraz Bernard Kiplagat ulegli wypadkowi samochodowemu. W piątek mieli wystartować w pierwszym tegorocznym mityngu Diamentowej Ligi w Dausze.

Do kolizji doszło w drodze na lotnisko. Lekkoatleci zostali odwiezieni do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj