Piłkarze Korony chcieli się zrewanżować za przegrany 0:2 finał Pucharu Polski. Do tego chcieli przerwać katastrofalną passę czterech porażek z rzędu. Nie udało się. Dołożyli piątą.

Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Już po 5 minutach mogli prowadzić 1:0. Jarosław Lato dośrodkował w pole karne do Adriana Sikory. Napastnik Dyskobolii uderzył piłkę głową, ale trafił w słupek.

Piłkarze z Grodziska mieli przewagę w pierwszej połowie, ale nie potrafili pokonać dobrze broniącego Radosława Cierzniaka. Sztuka ta udała się tuż po przerwie. Sikora pobiegł prawą stroną i mocnym strzałem z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Bramkarz Korony nawet nie zdążył zareagować.

W końcówce meczu, trener Korony, Arkadiusz Kaliszan postawił wszystko na jedną kartkę. Zdjął pomocnika Mariusza Zganiacza i wprowadził w jego miejsce napastnika Piotra Bagnickiego. Ale na niewiele się to zdało. Obrońcy Dyskobolii zagrali w końcówce bardzo pewnie i nie pozwolili sobie strzelić bramki.