Żona słynnego pilkarza opala się topless

2011-06-04 09:30 | Aktualizacja: 09:31
Żona Davida Trezegueta opala się topless

Żona Davida Trezegueta opala się topless / Inne)

Ligowy sezon w Hiszpanii dobiegł końca. Piłkarze rozjechali się na urlopy. David Trezeguet zabrał swoją żonę do USA. Oboje korzystają ze słonecznych kąpieli na plaży w Miami.




Francuski piłkarz tego sezonu nie zaliczy do udanych. Jego drużyna - Hercules Alicante - spadła z Ekstraklasy. Trezeguet niepowodzenie odreagowuje na wakacjach w Miami.

Towarzyszy mu piękna żona Beatrice, która zdecydowanie bardziej przyciąga wzrok plażowiczów niż jej mąż. W USA, gdzie piłka nożna nie jest tak popularnym sportem mało kto rozpoznaje Trezegueta. Natomiast jego opalająca się topless partnera wywołuje zachwyt wśród wielu turystów.

>>>Zobacz piękną Beatrice na plaży w Miami






Źródło: Własne
Wypowiedzi: 11
  • ~bolus2011-06-09 03:58

    Nic w tym nie widze zlego moherowe berety.Ja stara i to samo robie sprobuj jak to fajnie chyba ze nie lubisz sam siebie

  • ~made mistakes2011-06-09 03:55

    Do z troche przesadzas bo w U SA mamy tapless plaze chyba nigdzie nie bylas i nic niewidzialas a wypowiadasz sie tak samoo koszulkach ja codzienie wychodze przed dom i nigdy nie dostalem mandatu.

  • ~Poważny Czasem2011-06-05 09:46

    Dziennikarze opalają się przy okazji, a tak to by się nie opalali ... :)

  • ~re:Kaczorek2011-06-05 08:05

    Myslalem, ze rasistow tez juz nie ma.

  • ~Kaczorek2011-06-05 01:39

    Kto by się tam patrzył na Afroamerykanina, czy jakoś tam (nie ma już przecież Murzynów, tylko są ludzie o czarnych twarzach, o bliżej nieokreślonej nazwie).

  • ~dzin2011-06-04 23:22

    Żeby to się opalała topless Anna Komorowska to rozumiem jest afera. Cały bigos bym zwrócił matce naturze.A na tą to całkiem przyjemnie się patrzy.

  • ~z2011-06-04 23:02

    W Stanach facet dostaje mandat jak wyjdzie bez t-shirtu na ulicę. Kobieta na plaży topless to w ciągu paru minut wjazd psiarni i wyprowadzenie w kajdankach na najbliższy komisariat.Kręci się z tego grubą aferę. I grube tysie $$$, żeby wyjść za kaucją na wolność. Nie wiem gdzie pismak robił to zdjęcie, ale na pewno nie w USA.

  • ~Opalanie sie nago2011-06-04 20:00

    Ja uwazam, ze opalanie sie nago na plazy jest czyms tak naturalnym jak pierd*zenie w restauracji.

  • ~Przyszły_Sędzia2011-06-04 19:26

    Ludzie osiągnęli świadomość, - cieszy mnie to - ossa great komentarz ;-)

  • ~OSSA2011-06-04 16:00

    "Żona słynnego...bez wstydu ...opala się TOPLES". Jak bym czytał "Zakazane Kroniki Klasztorne" z XV wieku wydawane przez jakieś tam siostry zakonne, które same pod habitem i giezłem nie nosiły majtek, bo ich chyba jeszcze wtedy nie wymyślono. A to XXI wiek i nagość stworzona przez Boga a wyklęta przez Kościół Katolicki, wróciła do łask.