Żona słynnego pilkarza opala się topless

| Aktualizacja:
X

Ligowy sezon w Hiszpanii dobiegł końca. Piłkarze rozjechali się na urlopy. David Trezeguet zabrał swoją żonę do USA. Oboje korzystają ze słonecznych kąpieli na plaży w Miami.

Francuski piłkarz tego sezonu nie zaliczy do udanych. Jego drużyna - Hercules Alicante - spadła z Ekstraklasy. Trezeguet niepowodzenie odreagowuje na wakacjach w Miami.

Towarzyszy mu piękna żona Beatrice, która zdecydowanie bardziej przyciąga wzrok plażowiczów niż jej mąż. W USA, gdzie piłka nożna nie jest tak popularnym sportem mało kto rozpoznaje Trezegueta. Natomiast jego opalająca się topless partnera wywołuje zachwyt wśród wielu turystów.

>>>Zobacz piękną Beatrice na plaży w Miami

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Własne
  • ~Opalanie sie nago
   2011-06-04 20:00
   Ja uwazam, ze opalanie sie nago na plazy jest czyms tak naturalnym jak pierd*zenie w restauracji.
  • ~Przyszły_Sędzia
   2011-06-04 19:26
   Ludzie osiągnęli świadomość, - cieszy mnie to - ossa great komentarz ;-)
  • ~OSSA
   2011-06-04 16:00
   "Żona słynnego...bez wstydu ...opala się TOPLES". Jak bym czytał "Zakazane Kroniki Klasztorne" z XV wieku wydawane przez jakieś tam siostry zakonne, które same pod habitem i giezłem nie nosiły majtek, bo ich chyba jeszcze wtedy nie wymyślono. A to XXI wiek i nagość stworzona przez Boga a wyklęta przez Kościół Katolicki, wróciła do łask.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.