Irlandia - Polska 1:1

Relacja zakończona

2015-03-29 22:51:34
Po dzisiejszym spotkaniu Polska ma 11 punktów i jest samodzielnym liderem grupy. Niemcy, którzy w niedzielę pokonali Gruzję 2:0 oraz Szkoci (6:1 z Gibraltarem) mają po 10 pkt. Irlandia ma 8 pkt. i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.
90. min + 5
Niestety mieliśmy awarię techniczną. Ale nie tylko my - w doliczonym czasie gry Polacy stracili gola po strzale Shane'a Longa. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.
77. min.
Fabiański łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.
74. min.
Milik kopnięty. Polak utykając na chwilę opuszcza boisko.
72. min.
Keane uderza piłkę głową i trafia w słupek.
71. min.
Wilson ostro potraktował Lewandowskiego. Rzut wolny dla Polski.
69. min.
Kontra Polaków przerwana w środkowej części boiska.
67. min.
Chaos w naszej "16". Sytuacje wyjaśnia Olkowski.
66. min.
Rzut wolny dla Polaków. Rybus dośrodkował piłkę w pole karne, ale pewnie interweniował Given.
64. min.
Po rzucie rożnym i strzale głowa piłka wpada w ręce Fabiańskiego.
62. min.
Glik leży na murawie. Polak przy interwencji źle postawił nogę. Na szczęście po chwili nasz obrońca wraca do gry.
60. min.
Szukała dał się łatwo ograć Waltersowi. Polak faulował rywala i został ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla gospodarzy. Brady strzela nad bramką.
58. min.
Krychowiak faulowany na ku boiska.
55. min.
Indywidualna akcja Rybusa przerwana na linii pola karnego.
54. min.
Glik wybija wybija piłkę w aut.
52. min.
Piłka po rykoszecie trafia w słupek bramki Fabiańskiego.
51. min.
Rzut wolny dla gospodarzy. Brady dośrodkowuje, a Krychowiak bez problemu wybija piłkę z naszego pola karnego.
49. min.
Glik fauluje i Polak ukarany żółtą kartką. To oznacza, że nasz obrońca nie zagra z Gruzją.
47. min.
O'Shea ostro potraktował Lewandowskiego. Rzut wolny dla Polaków.
46. min.
Brady wrzuca piłkę w pole karne. Walters na szczęście się z nią minął.
Początek drugiej połowy:
Oba zespoły drugą część meczu zaczęły bez zmian w składach.
Koniec pierwszej części meczu:
45. min.
Rzut wolny dla Polski. Irlandczycy wybijają piłkę po wrzutce Rybusa.
44. min.
Gorąco w naszym polu karnym. Najpierw piąstkuje Fabiański, a po chwili McGady strzela obok słupka.
43. min.
Rzut wolny dla rywali. Dośrodkowanie w nasza "16". Wawrzyniak wybija piłkę.
42. min.
Fabiański pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Hoolahana.
41. min.
Rybus po dośrodkowaniu Wawrzyniaka uderza głową obok bramki.
39. min.
Peszko traci piłkę na połowie rywali.
37. min.
Szarża Colmana kończy się za boiskiem.
35. min.
Rzut wolny dla Irlandii z lewej strony naszego pola karnego. Bready fatalnie dośrodkowuje. Piłka przelatuje nad bramką.
33. min.
Milik faulowany przed polem karnym. O'Shea ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla Polaków. Rybus uderza obok słupka.
31. min.
Olkowski wybija głową piłkę za boisko i w ten sposób przerywa akcję Irlandczyków.
29. min.
Dobra interwencja Glika w obronie.
26. min.
1:0 dla POLSKI!!! Peszko przechwycił piłkę w polu karnym rywali i pokonał bramkarza gospodarzy.
24. min.
Żółta kartka dla Hoolahana po ulu na Peszce.
23. min.
Lewandowski powstrzymany przed polem karnym rywali.
22. min.
Kontra Polaków kończy się niecelnym podaniem Peszki do Lewandowskiego.
19. min.
Faul na Lewandowskim. Rzut wolny dla biało-czerwonych. Z ponad 40 metrów piłkę w pole karne wrzucił Rybus, a Krychowiak uderzył głową obok bramki.
17. min.
Rzut rożny dla Irlandii. Glik wybija piłkę głową.
14. min.
McCarty wrzuca piłkę w nasze pole karne. Glik uprzedza napastnika rywali.
13. min.
Olkowski źle przyjmuje piłkę i ta ucieka mu poza boisko.
12. min.
Wawrzyniak łatwo radzi sobie z Waltersem.
11. min.
Brady ostro potraktował Peszkę. Rzut wolny dla Polaków.
10. min.
Hoolahan strzela sprzed pola karnego. Piłka przelatuje obok bramki Fabiańskiego.