Horror na Stadionie Śląskim. W dwie minuty Polacy stracili dwa gole, ale skórę uratował im Zieliński

| Aktualizacja:

Reprezentacja Polski nie zachwyciła w piątkowym meczu z Nigerią. Jednak do ich porażki najbardziej przyczynił się sędzia, który nie uznał im gola i podyktował dla rywali karnego z "kapelusza". We wtorek biało-czerwoni grali z Koreą Południową i arbiter pierwszy błąd popełnił już na samym początku. Na szczęście nie wypaczył końcowego wyniku.

wróć do artykułu
  • ~lukasz
    (2018-03-28 16:24)
    Poziom naszego zespołu nie zachwycał!
  • ~kibic
    (2018-03-28 11:07)
    Wspaniałe zwycięstwo nad zespołem z czołówki światowej. Tak trzymać
  • ~Mark Steier
    (2018-03-28 09:24)
    Reprezentacja Polski powinna wziac przyklad z reprezentacji Austrii, ktora na wyjezdzie wysoko ( 4 : 0 ) wygrala z Luksemburgiem !!! Uczcie sie dziady grac w pilke nozna od Austriakow !
  • ~MISZA
    (2018-03-28 09:15)
    K_U_R_W_Y i NIELOTY! ZA TAKIE PIENIĄDZE TO MACIE ZAPIER_D_A_LAĆ - A NIE ŁAZIĆ PO BOISKU! GWIAZDORZY W MORDĘ KOPANI!
  • ~kibic
    (2018-03-28 08:39)
    Trzeba skorzystac z okazji i nie wysylac ich na mundial
  • ~On
    (2018-03-28 08:17)
    I znowu horror? Ja mam juz dosyc, mistrzostwa beze mnie, nie bede ogladac , nie interesuje mnie? Thriller , horror to nie moj Genre!
  • ~Reks
    (2018-03-28 08:04)
    Ta kadra z grupy nie wyjdzie . Im sie w glowach wywrucilo . Polski glupek Lewandowski pcha sie na sile do Reala . Odchodzil z Dortmund za darmo mial Droge otwarto do Reala . Chcial do monachium bo li
  • ~Edek
    (2018-03-28 07:54)
    Na MS nie wyjda z grupy. Z taka obrona to mozna grac na podworku.
  • ~nie wyglądało to najlepiej
    (2018-03-28 07:47)
    nie należy powoływać piłkarzy z naszej słabiuteńkiej ligi bo przerżniemy rozgrywki grupowe i wrócimy z Rosji z płaczem, Milik bez formy, Teodorczyk jest beznadziejny, Romanczuk zagubiony, panie Nawałka nie widzi pan tego???
  • ~Filip
    (2018-03-28 07:26)
    Graliśmy lepiej niż z Nigerią, ale nadal za dużo grania w poprzek na obronie.
  • ~Daniel
    (2018-03-28 00:06)
    Druga połowa i od pierwszych minut przewaga wyraźna Korei Pd. A końcówka meczu wyglądała jakby w defensywie reprezentacji Polski grała zbieranina patałachów wykonująca tylko kiksy poza Zielińskim w 91 minucie .Milik - czy to jest naprawdę zawodowy piłkarz ? 76 minuta meczu i Milik brak oceny odległości przedmiotów i prędkości z jaką poruszają się (chodzi i bramkę i piłkę ) Półobrót nie w tą stronę i uderzenie z przygaszonym wzrokiem . Podziękowanie należy się generalnemu wykonawcy i firmom budowlanym , podwykonawczym dokonującym modernizacji stadionu.
  • ~Kazek z kieleckiego ..,,,
    (2018-03-27 23:54)
    Ja chciałem podziękować panu prezesowi i ojcu dyrektorowi za to kolejne zwycięstwo. Tak trzymać, alleluja i do przodu.
  • ~ef2000
    (2018-03-27 23:18)
    katastrofa w temacie, horror na stadionie, a dziennik pe el...
  • ~wyborca/citizen/ Sto Lat
    (2018-03-27 23:05)
    Thanks.Ogolnie mecz dobry. Zeby wygrywac z Koreanczykami i wogole Azjatami musimy duzo sie uczyc.Wiedza o tym tylko ci, ktorzy z nimi pracowali albo uczyli sie.To twardziele, bardzo sprytni, zaradni i pracowici ludzie. Ale naszym chlopakom Chwala i Dziewczyny nie zalujcie buziakow naszym Championom.Wiecej ryzu,owocow moza i dobrej Sake na swieta zyczy calej Zalodze -wyborca/citizen.
  • ~Misio..,,,.,,.,,,,
    (2018-03-27 23:00)
    Moim zadaniem. Polska wygrała, bo zdobyła jedną bramkę więcej i do tego pokazała ,że musi się wiele nauczyć
  • ~dqweas
    (2018-03-27 22:48)
    Kupony uratowane, Zieliński się odpalił żeby janusze nie popełnili samobójstw, ale ten mecz, przede wszystkim druga połowa pokazała że nie ma co szaleć z tymi piłkarzami z ekstraklasy hehe. Jeszcze dużo pracy przed mundialem, przede wszystkim z tą nową formacją(jeżeli będziemy ją chcieli kontynuować) Prawdziwe testy będą na meczach towarzyskich przed samym mundialem, te jeszcze są takie siakie.
  • ~tor
    (2018-03-27 22:43)
    Milik na boisku i wszystko jasne ,tzn **********
  • ~Eu
    (2018-03-27 22:42)
    Polska odniosla wielki sukces z Korea
  • ~kkkk
    (2018-03-27 21:24)
    co mecz to zly sedzia , swiete krowy graja mecze reprezentacji
  • ~Athel von Loren
    (2018-03-27 21:17)
    Rzetelne dziennikarstwo der Dziennika nie POdaje nazwisk i narodowości sędziów.

Może zainteresować Cię też: