Grzegorz Lato dla dziennik.pl: Bez Lewandowskiego kadra Nawałki nie istnieje [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

W Rosji rozpoczyna się piłkarski mundial. W gronie uczestników są Polacy. Na co stać kadrę dowodzoną przez Adama Nawałkę? "Wyjście z grupy to absolutne minimum. Jego brak będzie porażką. Jeśli tak się stanie, to nie śpiewajmy, że "nic się nie stało" - mówi w rozmowie z dziennik.pl były prezes PZPN i reprezentant Polski Grzegorz Lato.

wróć do artykułu
  • ~Kujawiak
    (2018-07-02 14:35)
    PO WYPOWIEDZIACH GÓRNOLOTNYCH BOŃKA , PO PRZEGRANYM MECZU, uważam że on też ponosi winę za,,,reprezentację orłów"", bo pozwolił kolesiowi trenerowi na udawanie nauczyciela i fachowego trenera, Nie mamy nawet ,,reprezentacji wron". To biznesmen na swój rachunek i nic więcej.
  • ~JWS
    (2018-07-02 14:28)
    Panie Grzegorzu, ma pan rację. Nie mamy reprezentacji, Lewandowski sam jej nie tworzy. To Nawałka nawalił jako trener i niczego nie zbudował . On się nadaję do reklamowania piwa a nie do kształtowania zespołu piłkarskiego.
  • ~Boniek pierwszy do usuniecia ,
    (2018-06-26 10:05)
    BONIEK to kompletny niewypal ,Nalezy rozgonic ta jego sitwe w PZPNie ,Facet wyjatkowy klamczuch ,Bawi sie w polityka to niech ustapi z prezesa ,Mial nie brac pieniedzy /glosil to przed wyborem /a teraz bierze . Pamietne sa jego kretactwa gdy byl w Widzewie a bramkarz Widzewa zabil kobiete i poszedl do wiezienia ,Rowniez trzeba tez przypomniec jego rejterade z trenera reprezentacji Polski po niechlubnych meczach,
  • ~Stańczyk
    (2018-06-25 09:58)
    Po doświadczeniach pierwszych dwóch meczów na Mundialu w Rosji można uzupełnić, że kadra Z LEWANDOWSKIM - - - NIE ISTNIEJE PODWÓJNIE !!!! Nadmiar gwiazdorzenia jeszcze nikomu nie wyszedł na dobre.......
  • ~Olga
    (2018-06-25 07:57)
    No i co się okazało? Że istnieje tylko teoretycznie... Lewandowski król strzelców w Rosji.....
  • ~KOT
    (2018-06-14 14:56)
    Co by nie mówić, ma gość 100% racje. Widać to było w meczu z Chile.
  • ~Kolega
    (2018-06-14 13:20)
    Na Lato potrzę jako na Prezesa PZPN i na człowieka-obydwa spojrzenia zerowe !
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-06-13 21:04)
    Trudne słowa sobie wybrał. Pajac.
  • ~Wera
    (2018-06-13 18:41)
    Prawda w oczy kole ..już mam dość tego szpanowania .i tego super Nawałki
  • ~Trampkarz
    (2018-06-13 17:07)
    Taaaaaaaaaak, Brazylia bez Neymara, Portugalia bez Ronaldo, Argentyna bez Messiego itd,itp.. Panie Janie, kazdy zespol ma swojego Lewandowskiego co nie oznacza,ze bez niego grac nie potrafia.
  • ~ole
    (2018-06-13 16:58)
    Po pijanstwach i aferach zapanowal spokoj i dla wielu Grzegorz Lato stawal sie powolutku postacia neutralna. Jesli chce ba sprawy toczyly sie w kierunku zapomnienia i odpuszczenia, powinien milczec, milczec i jeszcze raz milczec.
  • ~Lato coraz głupszy
    (2018-06-13 13:27)
    Ale za to bez Lato istnieje
  • ~annna
    (2018-06-13 12:41)
    lato glupoty gadasz niema i niebylo zadnej kadry i reprezetacji..to wszystko sciema dla glupiego ludu..ci kopacze wsperaja i reprezentuja swoje wlasne konta bankowe.i nic wiecej.a durni polacy ciesza sie jak dzieci...
  • ~K8b8c
    (2018-06-13 12:25)
    A ten przestepca nie siedzi
  • ~tylkoallroad
    (2018-06-13 11:13)
    Lato,jak to mówił,to chociaż trzeźwy był? Stosując jego klasyfikację,to najlepszym(oczywiście po Lacie) polskim piłkarzem,jest obecnie Peszko. Bo jest mega uniwersalny.Może pić na każdej pozycji.
  • ~Bramkarz
    (2018-06-13 11:04)
    ...i ma chłopina rację. Ile bramek strzelił Milik , Teodorczyk ? Wypad z tymi "snajperami ". Może z naszej ligi znajdą się lepsi ?
  • ~Misio,,..
    (2018-06-13 10:40)
    Lato był naprawdę znakomitym piłkarzem. Jak ktoś nie wierzy, to niech w necie zobaczy w jakim stylu zdobywał bramki. Jak przechytrzał bramkarzy. Natomiast zawsze był zbyt pewny siebie i się wywyższał. Wspominał o tym Zbigniew Boniek.
  • ~Filip
    (2018-06-13 10:09)
    Lewandowski to w tej chwili najlepszy piłkarz na świecie.
  • ~kiploo
    (2018-06-13 09:51)
    Genialne Lato mamy tej wiosny – stwierdzenie godne mistrza
  • ~paweł