Polak zdobył bramkę w wygranym 2:0 spotkaniu z Valenciennes. Pojawił się na boisku w 63. minucie, zmieniając Juliena Quercię. Niecałe pół godziny gry wystarczyło, by Jeleń zdobył piątą bramkę w tym sezonie. Ostatni raz Jeleń wpisał się na listę strzelców pod koniec listopadowego meczu z Le Mans.

Tym razem trafienie osiemnastokrotnego reprezentanta Polski przypieczętowało wygraną Auxerre nad Valenciennes. Dla naszego napastnika zabrakło co prawda miejsca w podstawowej jedenastce, ale trener Jean Fernandez wprowadził go na boisko kwadrans po przerwie. W doliczonym czasie gry, po podaniu od jednego z kolegów, Jeleń znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i podwyższył na 2:0. Wcześniej, w pierwszej połowie spotkania, bramkę dla gospodarzy zdobył Kevin Lejeune.

Po tym zwycięstwie zespół Jelenia zajmuje w tabeli Ligue 1 piętnastą lokatę. 44-punktowy dorobek nie gwarantuje jednak Auxerre utrzymania w lidze. Tym bardziej że do trzeciego od końca PSG piłkarze Auxerre tracą pięć punktów. W dwóch ostatnich kolejkach tego sezonu Jeleń być może sprawdzi formę bramkarzy Monaco oraz Olympique Lyon.