• ~katol
    (2014-01-06 23:07)
    Piekna dziewczyna, ale imie ma szwabskie.
  • ~kawupe
    (2014-01-07 09:23)
    Czy jest w pobliżu lekarz od głowy? Dajcie mu adres Adama.
  • ~lolek
    (2014-01-06 13:46)
    kiepski żart i to wszystko, a może tekst + foto opłacone ?
  • ~SPAMEROM WON !
    (2014-01-07 02:02)
    dlaczego jakis nawiedzony idiota spamuje tu tekstami swojej sekty ???
  • ~adam
    (2014-01-06 12:12)
    Wszystkie dzieci Boga są częścią Jego niezwykłej rodziny orędzie z serii "Ostrzeżenie" 28.12.2013, godz. 23:36 Moja szczerze umiłowana córko, wielu, którzy wierzą w Boga, ma tylko mgliste pojęcie o tym, Kim On jest i dlaczego stworzył świat. Mój Ojciec jest Miłością. Wszyscy, którzy Go otaczają, kochają Go dokładnie tak, jak można wyobrazić sobie miłość do bardzo kochanego ojca. Bycie z Nim jest najbardziej naturalnym uczuciem i wszyscy w Niebie są z Nim w pełnej jedności. Czują się miłowani, bardzo kochani, a to daje im pełne poczucie przynależności. Kiedy wszyscy, którzy są wyróżnieni w Królestwie Mojego Ojca, jednoczą się z Nim, to doświadczają zachwytu, który nie przypomina niczego, co jest wam znane na Ziemi. Kiedy idziecie za Mną, Jezusem Chrystusem i łączycie się w jedności ze Mną, poznacie Mojego Ojca i także doświadczycie tego poczucia przynależności. Wszystkie dzieci Boże są częścią Jego niezwykłej rodziny i każdy z nich jest kochany przez Niego z nieprzemijającą żarliwością. Wy, którzy jesteście obdarzeni Łaskami z Nieba i którzy odczuwacie bliskość Mojego Ojca, musicie wiedzieć, że z jednej strony odczujecie bojaźń, gdy będziecie z Nim rozmawiali w swoim sercu. Ale z drugiej strony, poczujecie się kochani i instynktownie będziecie wiedzieli, choć będzie to niepojęte dla waszego rozumu, że jesteście Jego dziećmi. Dotyczy to wszystkich dzieci Bożych, bez względu na wiek. Ponieważ w Królestwie Bożym wiek nie istnieje. Wszystkie dusze są wywyższone, w zależności od swojego statusu i tego, jak wypełniają wolę Mojego Ojca. O, jak bardzo Mój Ojciec został zapomniany i jak mylnie jest On rozumiany. On nie jest groźny. Jednak Jego Sprawiedliwość jest Ostateczna. On jest kochającym i sprawiedliwym i zrobi wszystko, co tylko może, żeby odnowić świat, by był gotowy na właściwe przyjęcie Mnie, Jego umiłowanego Syna. Nigdy nie wolno wam uważać, że nie powinniście zwracać się do Mojego Ojca, gdyż On jest waszym Ojcem, Wszechmocnym, Który wydał Rozkaz, by zapoczątkować życie i wydaje Rozkaz, aby życie zostało odebrane. Przestrzegajcie Przykazań Mojego Ojca. Przyjmijcie z wdzięcznością Jego Dar Moich narodzin, śmierci i zmartwychwstania, a Życie Wieczne będzie należało do was. Wasz Jezus
  • ~Tuskożer
    (2014-01-06 13:24)
    Nie narzucaj waść swojego gustu. Nic nadzwyczajnego, ot, typowa dziewucha, jakich wiele w Europie. Na ulicy bym nie zauważył...
  • ~Drzazga 101
    (2014-01-06 14:27)
    "Paula Kania najpiękniejszą polską tenisistką?"
    O Matko, nie no klawo, a jakoweś SUKCESY ma, bo nie przebrłem przez całą galerię ?
    Hej !-
  • ~Paweł
    (2014-01-06 16:58)
    oczywiście że tak!!!
    do tego jest bardzo zdolna i waleczna na korcie. Kto widział ją na żywo to potwierdzi.
    Paula powodzenia:)
  • ~KAMERNY
    (2014-01-09 20:47)
    E TAM NIEMATA GUSTU JA WOLE K. BENGOWSKA
  • ~realista