Futbol amerykański to sport dla prawdziwych mężczyzn. Jednak po takiej kontuzji każdemu odechciewa się grać. Podczas jednego z meczów zawodnik złamał sobie kość w udzie. Zobacz wideo.
Futbol może i amerykański, ale cała akcja rozegrała się w Kanadzie, podczas meczu o Vanier Cup - czytamy w serwisie zczuba.pl. Futbolista został powalony na ziemię, ale tak nieszczęśliwie przekoziołkował, że złamał nogę. Jeżeli macie mocne nerwy, to obejrzyjcie to wideo.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|