Dziennik Gazeta Prawana logo

Śmiałek zapłacił 3 tysiące za walkę z Saletą

16 kwietnia 2008, 09:47
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
To nie będzie to samo co pojedynek gołoty z Tysonem. Jednak emocji nie powinno zabraknąć. Bo trzeba mieć w sobie sporo odwagi, żeby dać się sprać Przemkowi Salecie i jeszcze za to zapłacić 3 tys. zł! Pojedynek boksera ze śmiałkiem, który wygrał internetową aukcję ma odbyć się w maju.

Na razie nie wiadomo, kto odważył się zmierzyć ze znanym bokserem, bo telewizja TVN nie chce ujawnić żadnych szczegółów.

Wiadomo, że Przemek wystawił swój pojedynek na internetową aukcję w programie Kuby Wojewódzkiego. I choć nikt nie spodziewał się odzewu ze strony widzów, stało się zupełnie inaczej. Pojedynek został zlicytowany i obaj panowie staną do walki - pisze plotek.pl.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj