Nikogo nie dziwią golasy biegające po boisku podczas Ligi Mistrzów czy też meczów Realu lub Barcelony. My do tej pory takie historie znaliśmy tylko z telewizji. Jednak nic nie trwa wiecznie. Występ pierwszych polskich streakerów odbył się w Łomży. Zobacz, jak to wyglądało.
Czterech rozebranych do rosołu mężczyzn wbiegło na murawę stadionu w Łomży podczas meczu klasy okręgowej. Miejscowa Perspektywa Łomża grała z Sudowią Szudziałowo. Przez cztery minuty golasy biegały po boisku. Mecz został przerwany.
Jednak nie wszystkim podobały się popisy czterech młodzieńców. Grupka kibiców, która przyszła na stadion oglądać mecz, a nie nudystów przepędziła streakerów.
Teraz golasy mają na karku policję. Za ich skandaliczny wybryk grozi kara aresztu, grzywny bądź nagany.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl