W pierwszej rundzie Radwańska pokonała Kanadyjkę z polskimi korzeniami, Aleksandrę Wozniak 7:6, 6:0. W ćwierćfinale może spotkać się z liderką rankingu WTA, Dinarą Safiną.

Agnieszka Radwańska - Cwetana Pironkowa 6:3, 6:3

I set: 6:3

Pierwszy gem w ekspresowym wręcz tempie padł łupem Radwańskiej. Drugi również i po zaledwie pięciu minutach Polka prowadziła 2:0. Dopiero trzeciego gema udało się wygrać Pironkowej, ale w dwóch kolejnych to znów Polka była górą. 4:1.

Gen za gem - Pironkowa wygrywa szóstego gema, "Isia" siódmego i mamy 5:2. Bułgarka wzięła się do gry i wygrała kolejnego gema, a i w następnym zaczęła od prowdzenia. Na szczęście to Radwańska go wygrała i tym samym całego seta 6:3.

II set: 5:3, trwa

Drugi set zaczął się bardzo wyrównanie. Walka gem za gem. 1:1, 2:2... Radwańska wygrywa dwa kolejne i obejmuje prowadzenie 4:2, ale widać, że Bułgarka się rozkręca i wygrać tego seta nie będzie tak łatwo, jak poprzedniego.

I znów - punkt dla Pironkowej, punkt dla Radwańskiej. 5:3. Ostatni gem wygrywa Polka i awansuje do ćwierćfinału.