Dziennik Gazeta Prawana logo

Juventus Turyn tylko remisuje w 2. lidze

12 października 2007, 13:29
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Stało się! Juventus Turyn po raz pierwszy w historii zagrał w Serie B. To kara za handlowanie punktami. W pierwszym meczu piłkarze Starej Damy nie popisali się i tylko zremisowali z Rimini 1:1.

W składzie Juve grali Pavel Nedved i Alessandro del Piero, ale to było za mało, by odnieść zwycięstwo. Pierwszego gola dla Juventusu w Serie B strzelił w 60. minucie Matteo Paro.

Juventus do sezonu przystąpił z 17 ujemnymi punktami. To ogranicza do minimum szanse włoskiego klubu na powrót w tym roku do Serie A. Nie zobaczymy też bianco-nerich w europejskich pucharach ani w tym sezonie, ani w następnym (Juventus odpadł już z rozgrywek o Puchar Włoch).

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj