Dziennik Gazeta Prawana logo

Piłkarze Barcelony dostali w prezencie samochody

12 października 2007, 13:47
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
To się nazywa gest. Niemiecki producent samochodów - Audi podarował piłkarzom Barcelony luksusowe auta. Każdy z zawodników dostał w prezencie terenowy model Q7. Jego najtańsza wersja kosztuje jedyne 250 tysięcy zł.

O takim samochodzie każdy z nas marzy. Dla piłkarzy katalońskiego klubu są to tylko kolejne "zabawki" do kolekcji. Większość z nich w swoich garażach ma po kilka sztuk luksusowych aut. Największa gwiazda zespołu - Ronaldinho oprócz Audi ma jeszcze cztery inne samochody: BMW X5, Seata Toledo, Seata Alhambra i Hammera.

Od kilku tygodni Audi jest pierwszym oficjalnym sponsorem FC Barcelona. Oznacza to, że niemiecka firma ma prawa do reklamy i wiązania swoich produktów z nazwą słynnego klubu.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj