Piłkarz Bayernu Monachium zawiesi buty na kołku po tym, jak w czerwcu przyszłego roku wygaśnie jego kontrakt z klubem z Bawarii. 86-krotny reprezentant Niemiec chciał to zrobić już
wcześniej. Po ubiegłorocznych mistrzostwach świata Kahn był bliski zakończenia kariery. Ostatecznie postanowił jednak przedłużyć do 2008 roku umowę z Bayernem.
Oliver Kahn trafił do Bayernu z Karlsruher SC w 1994 roku. Od tego momentu rozegrał 516 spotkań w barwach Bawarczyków, zdobywając siedem tytułów mistrza Niemiec, pięć Pucharów Niemiec,
Puchar Europy i Puchar UEFA.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
