Otylia Jędrzejczak, Paweł Korzeniowski i reszta naszej kadry jest już w Melbourne. To tu za kilka dni nasi pływacy będą walczyć o medale mistrzostw świata. Dlatego Polacy nie marnują czasu. Od razu z lotniska zamiast do hotelu pojechali na trening.
"Nie możemy sobie pozwolić na stratę choćby jednej jednostki treningowej, więc mimo męczącej podróży trzeba było na trochę wskoczyć do wody i się
popluskać. Zresztą sam trening nie był zbyt wyczerpujący. Bardziej zmarnowało nas długie jechanie autobusem w tutejszych korkach. W Brisbane rano także normalnie trenowaliśmy. Tak blisko
przed mistrzostwami musimy trzymać się planu, każde odstępstwo może się odbić na wyniku" - powiedział główny trener kadry Paweł Słomiński.
Po trzech tygodniach zgrupowania Polacy przenieśli się z Brisbane do Melbourne. Pierwsze starty w mistrzostwach świata już w niedzielę.
W Brisbane poza Katarzyną Baranowską nikt nie narzekał na poważniejsze problemy zdrowotne. Polce odnowiła się kontuzja kolana. Ze startów indywidualnych na pewno zrezygnuje, ale prawdopodobnie popłynie w sztafecie.
Po trzech tygodniach zgrupowania Polacy przenieśli się z Brisbane do Melbourne. Pierwsze starty w mistrzostwach świata już w niedzielę.
W Brisbane poza Katarzyną Baranowską nikt nie narzekał na poważniejsze problemy zdrowotne. Polce odnowiła się kontuzja kolana. Ze startów indywidualnych na pewno zrezygnuje, ale prawdopodobnie popłynie w sztafecie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Michał Ignasiewicz
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
Zobacz
|