Roger Federer idzie w ślady szwajcarskiej legendy. Wilhelm Tell miał ponoć, bełtem z kuszy zestrzelić jabłko z głowy syna. Jeden z najlepszych tenisistów świata wykonał podobną sztuczkę. Celnym uderzeniem piłki strącił puszkę z głowy aktora.
Komentarze pod filmem rozgrzały cały internet. Ludzie zastanawiają się, czy to, czego dokonał Federer to tylko sztuczka techników, czy też mistrzowskie uderzenie. A wszystko przez reklamówkę dla firmy Gilette. Jeden z ludzi pracujących przy filmie ustawił na głowie pustą puszkę. Tenisista zrzucił ją jednym uderzeniem piłki. A po chwili sztuczkę powtórzył.
Internauci przypominają film, na którym Ronaldinho uderza z dystansu w poprzeczkę. Okazało się, że ten obraz był zmodyfikowany przez speców od efektów specjalnych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Powiązane
Zobacz
|