Dziennik Gazeta Prawana logo

Fernando Alonso w Hondzie?

29 listopada 2007, 18:56
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Ciągle nie wiadomo gdzie w przyszłym sezonie będzie jeździł Fernando Alonso. Niemieckie media spekulują, że może to być Honda. Podobno dwukrotny mistrz świata Formuły 1 już się przymierzał do bolidu RA107.

Jeżeli Hiszpan przejdzie do Hondy, to z pracą w tym teamie pożegna się Rubens Barichello - pisze serwis f1-live.com. Brazylijczyk był w tym sezonie tylko cieniem samego siebie. Drugi kierowca Hondy, Jenson Button był bez porównania lepszy.

Barichello miałby wtedy trafić do Super Aguri, czyli drugiego teamu Hondy. Podobno w czwartek razem ze swoim menedżerem odwiedził stajnię Super Aguri i rozmawiał z szefami o ewentualnym zatrudnieniu.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj