Dziennik Gazeta Prawana logo

Ebi Smolarek piłkarzem roku

8 grudnia 2007, 23:12
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Ebi Smolarek piłkarzem roku w Polsce
Ebi Smolarek piłkarzem roku w Polsce/Default
To było do przewidzenia. Ebi Smolarek został wyróżniony nagrodą dla najlepszego piłkarza przez czytelników tygodnika "Piłka Nożna". Czyli podobnie jak rok i dwa lata temu. To pierwszy taki przypadek w historii.

W walce o zaszczytny tytuł Smolarek wyprzedził swoich kolegów z reprezentacji - Artura Boruca i Jacka Krzynówka. Zresztą kadra w ogóle została obsypana nagrodami. Człowiekiem Roku wybrano trenera Leo Beenhakkera, a drużyną - reprezentację Polski.


Piłkarz Roku - Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund/Racing Santander/reprezentacja Polski
Trener Roku - Maciej Skorża (Groclin Grodzisk Wlkp./Wisła Kraków)
Odkrycie Roku - Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.)
Powrót Roku - Jan Urban (Legia Warszawa)
Obcokrajowiec Roku - Roger Guerreiro (Legia Warszawa)
Prezes Roku - Robert Pietryszyn (Zagłębie Lubin)
Ligowiec Roku - Marek Zieńczuk (Wisła Kraków)
Drużyna Roku - reprezentacja Polski
Człowiek Roku - Leo Beenhakker (reprezentacja Polski)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj