Anderlecht musiał co najmniej zremisować, żeby wyjść z grupy. Łatwo nie będzie, bo Fiołki przegrywały od 4. minuty 0:1. Chwilę po przerwie stracili drugą bramkę. Ostatecznie przegrali 1:2.

Austria nie miała już żadnych szans na 1/16 finału, grała tylko o honorowe pożegnanie się z Pucharem UEFA. W zespole z Wiednia zabrakło Arkadiusza Radomskiego, który ciągle nie wyleczył kontuzji. Austria zremisowała bezbramkowo.

O "pietruszkę" grała także Crvena Zvezda Belgrad Grzegorza Bronowickiego. Reprezentant Polski dostał już jednak wolne od trenera i dzisiaj nie pojawił się na boisku. Jego koledzy przegrali z portugalską Bragą 0:2.

grupa F
SC Braga - Crvena Zvezda Belgrad 2:0 (1:0)
Bramki: Linz 11, Wender 66

Bayern Monachium - Aris Saloniki 6:0 (2:0)

grupa H
Panionios Ateny - Girondins Bordeaux 2:3 (2:1)
Bramki: Djebbour 5 z karnego, Markos 19 - Cavenaghi 38, Tremoulinas 74, Moimbe 86

Galatasaray Stambuł - Austria Wiedeń 0:0