Na Łazienkowskiej Legia zremisowała z Polonią Bytom 2:2, ale dzięki zwycięstwu z pierwszego meczu i tak awansowała do półfinałów. Spotkanie było bardzo emocjonujące. Od 14. minuty gospodarze przegrywali 0:1. Bramkę z karnego strzelił Hubert Robaszek. Tuż po przerwie Legia wyrównała - piłkę w światło bramki skierował Wojciech Trochim. Chwilę później po rzucie różnym Marcin Przybylski posłał piłkę do własnej bramki i Legia wyszła na prowadzenie. W 64 minucie Błażej Augustyn dostał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko, osłabiając drużynę gospodarzy. Na reakcję Poloni nie trzeba było długo czekać - piłkarze z Bytomia szybko wyrównali na 2:2 (Grzegorz Podstawek - 89'). Ich wysiłki nie przyniosły jednak oczekiwanego skutku i pożegnali się dziś z rozgrywkami.

W pierwszym spotkaniu w Bytomiu, Legia wygrała 2:0, po dwóch golach Takesure Chinyamy.

W Krakowie Wisły podejmowała Jagiellonię Białystok. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. Tym razem gospodarze nie dali szans rywalom i pewnie wygrali aż 5:0. W 6. minucie spotkania bramkę dla Wisły zdobył Radosław Sobolewski, a w 20. minucie karnego skutecznie wyegzekwował Guedes de Lima Cleber. Kolejne bramki dla gospodarzy "dorzucili" Grzegorz Kmiecik (w 24. minucie), Paweł Brożek (w 55. minucie) i Dudu Omagbeni (w 81. minucie).