Przygody z prostytutkami nigdy nie kończą się dobrze. Szczególnie gdy te okazują się być transwestytami. Wie coś o tym Brazylijczyk Ronaldo, któremu za niedawne seksualne ekscesy w Rio de Janerio przyjdzie słono zapłacić.
Z gwiazdorem AC Milanu, który ostatnio po jednej z szalonych imprez udał się do hotelu w towarzystwie trzech transwestytów, kontrakt reklamowy chce zerwać firma Nike. Portfel Brazylijczyka może uszczuplić się nawet o 100 milionów dolarów, bo właśnie na tyle opiewa umowa piłkarza z amerykańskim producentem sprzętu sportowego.
Na tym jednak nie koniec kłopotów Ronaldo. Na wieść o jego ciągłych skokach w bok rzuciła go narzeczona Maria Beatriz.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|