Nasza srebrna medalistka olimpijska w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska po raz kolejny pokazała, że jest w świetnej formie. Polka wygrała w Kurzimie ostatni wyścig zaliczany do klasyfikacji Pucharu Czech.
Polka zaprezentowała formę z Pekinu i nie pozostawiła rywalkom cienia wątpliwości kto był najlepszy na trasie. Druga na mecie, reprezentantka Czech Katerina Nashova, straciła do triumfatorki ponad pięć minut. Trzecia była Słowaczka Stevkova.
Wyścig mężczyzn wygrał Milan Spesny. W klasyfikacji generalnej Pucharu Czech pierwsze miejsca zajęli Pavla Havlikova i Filip Eberl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|