W zajęciach na bocznym boisku Legii uczestniczyli, podobnie jak przed południem, wszyscy piłkarze. Trening ponownie był całkowicie zamknięty dla mediów.

Reklama

Nikt nie zgłosił kontuzji, wszystko jest w porządku - powiedział team menedżer reprezentacji i rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Wtorek był intensywnym dniem dla kadrowiczów. Oprócz dwóch treningów mieli również dwie odprawy z selekcjonerem Paulo Sousą. Wieczorem zawodnicy przeszli jeszcze odnowę biologiczną.

Testy na koronawirusa i trening w Budapeszcie

Poza tym odbyły się badania pod kątem COVID-19. Wprawdzie szybkie testy antygenowe piłkarze i cały sztab przeszli już w poniedziałek (wszystkie wyniki były negatywne), ale tym razem przeprowadzono badania przewidziane w protokole medycznym UEFA, pierwsze z trzech podczas zgrupowania.

Wyniki mają być znane w środę rano, jeszcze przed wylotem do Budapesztu.

W środowe południe odbędzie się konferencja prasowa reprezentacji Węgier, natomiast o godz. 18 - biało-czerwonych. Zaraz po niej podopieczni Sousy przeprowadzą trening na nowoczesnym stadionie Puskas Arena.

Początek czwartkowego spotkania z Węgrami o godz. 20.45, które - podobnie jak następne w marcu - z powodu pandemii zostanie rozegrane bez udziału kibiców.

To będzie debiut Portugalczyka Sousy na stanowisku selekcjonera. Trzy dni później biało-czerwoni podejmą na stadionie Legii w Warszawie Andorę, a 31 marca zagrają w Londynie z Anglią