W zakończonej właśnie największej imprezie sportowej w Europie w karate kyokushin juniorów, wzięło udział 140 zawodników. Złote medale zdobyli m.in. zawodnicy gospodarzy tj. Mazowieckiego Klubu Katare Kyokushin: Małgorzata Bojsza i Przemysław Buczek.
Oto wyniki zmagań juniorów w 14 kategoriach:
Chłopcy 16-17 lat do 65 kg
1. Andrey Uglov Russia
2. Dmitry Shkredov Russia
3. Kirill Psarev Russia
3. Yevhenii Lytvyniuk Ukraine
Chłopcy 16-17 lat do 70 kg
1. Evgeny Mogilnikov Russia
2. Roman Sharai Russia
3. Catalin Mihai Mocanu Romania,
3.Ivan Aminov Russia
Chłopcy 16-17 lat do 75 kg
1. Przemysław Buczek Poland - Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
2. Marcin Jasiukiewicz Poland - Dobromiejski Klub Karate Kyokushin
3. Hubert Kalski Poland - Łomżyński Klub Karate Kyokushoin
3. Eldar Ismailov Ukraine
Chłopcy 16-17 lat do 85 kg
1. Ivan Mezentsev Russia
2. Sergey Veresov Russia
3. Eduard Bondarenko Russia,
3. Paweł Brojek Poland - UKS Bushi
Chłopcy 16-17 lat powyżej 85 kg
1. David Sarkhoshan Russia
2. Adam Lewandowski Poland - Klub Sportów Walki w Zielonce
3. Andrei Sbarcea Romania,
3. Adrian Kaliszewski Poland - Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
Chłopcy 14-15 lat do 55 kg
1. Pavel Kurepin Russia
2. Maxim Vishnikin Russia
3. Abdumalik Khodzhiyev Russia,
3. Adam Kawka Poland -Augustowski Klub Karate Kyokushin
Chłopcy 14-15 lat do 60 kg
1. Maciej Jeziorowski Poland - Leżajski Klub Karate Kyokushin
2. Artur Adamovich Ukraine
3. Andrey Vasin Russia,
3. Alexey Trefilov Russia
Chłopcy 14-15 lat powyżej 60 kg
1. Anton Ermakov Russia
2. Lasha Bulanov Russia
3. Semen Anisimov Russia,
3. Nikita Sytnik Russia
Dziewczęta 16-17 lat - do 55 kg
1. Vladlena Tishchenko Russia
2. Edyta Pankowska Poland - Łomżyński Klub Katare Kyokushin
3. Katarzyna Ryszewska Poland - UKS Bushi
3. Alexandra Neacsu Romania
Dziewczęta 16-17 lat - do 60 kg
1. Malgorzata Bojsza Poland - Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
2. Madena Bozianu Romania
3. Klaudia Dąbrowska Poland - UKS Bushi
3. Mariia Bila Ukraine
Dziewczęta 16-17 lat - powyżej 60 kg
1. Uliana Grebenschikova Russia
2. Karolina Szczepańska Poland - Krośnieński Klub Kyokushin Karate
3. Dominika Dąbrowska Poland - Klub Sportów Walki w Zielonce
3. Izabela Chaberek Poland - Łomżyński Klub Karate Kyokushin
Dziewczęta 14-15 lat - do 50 kg
1. Karolina Mroczkowska Poland - Łomżyński Klub Katare Kyokushin
2. Justyna Jasiukiewicz Poland - Dobromiejski Klub Karate Kyokushin
3. Polina Abaturova Russia,
3. Yulia Malinina Russia
Dziewczęta 14-15 lat - do 55 kg
1. Iuliia Grigoreva Russia
2. Izabela Dec Poland - Leżajski Klub Karate Kyokushin
3. Agnieszka Kulczycka Poland - Klub Sportów Walki Kyokushin w Zielonce
3. Anna Shvedova Russia
Dziewczęta 14-15 lat - powyżej 55 kg
1. Marianna Krashakova Russia
2. Marta Borkowska Poland - UKS Bushi
3. Urszula Kunigowska Poland - Dzierżoniowskiego Klubu Sportowego Karate
Kyokushin
3. Daria Kolodieieva Ukraine