Dziennik Gazeta Prawana logo

Marcin Najman znów się skompromitował. Skopał rywala w ringu

22 listopada 2020, 10:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Marcin Najman
<p>Marcin Najman</p>/Newspix
Marcin Najman znany jest z przegrywania. Z reguły robi to w "spektakularny" sposób. Nie inaczej było i tym razem. Celebryta, który uważa się za boksera został zdyskwalifikowany podczas walki z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

Obaj panowie umówili się, że ich pojedynek odbędzie się na zasadach walk bokserskich. Jednak Najman chyba o tym zapomniał, bo trakcie starcia najpierw powalił rywala, a następnie go kopnął.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj