Ewa Brodnicka nie cierpi Lil Masti i na odwrót. Mocno już iskrzyło pomiędzy nimi podczas konferencji prasowych, ale kulminacja nastąpiła podczas ważenia. Doszło do ostrego spięcia między paniami. Brodnicka kolejny raz zaskoczyła fanów swoim strojem. Kosmiczny - tak określiła go sama Brodnicka. Chwilę później wybuchła... kosmiczna awantura.

Reklama

Brodnicka podarowała Lil Masti erotyczną zabawkę, ta odrzuciła ją w kierunku Brodnickiej i się zaczęło. Doszło do przepychanek, poleciały wyzwiska i wulgaryzmy. Do akcji musieli wkroczyć ochroniarze.

Lil Masti obiecała Brodnickiej, że w sobotni wieczór poleje się krew. Anlela Bogusz ma już za sobą walki w formule MMA. I w takiej odbywać się będzie też walka z utytułowaną pięściarką Ewą Brodnicką.

Reklama

Za powstaniem High League stoi znany raper Malik Montana. To kolejna już po FAME MMA gala prezentująca pojedynki tzw. freak-fighterów. Sobotnia gala odbędzie się o godz. 20 w hali ERGO Arena w Sopocie. Walką wieczoru będzie pojedynek między Natalią "Natsu" Karczmarczyk a Lexy Chaplin.