Wreszcie w teamie BMW Sauber skończyły się spory i waśnie. Robert Kubica i Nick Heidfeld pogodzili się. Obaj kierowcy po Grand Prix Europy na torze Nuerburgring mieli do siebie sporo pretensji. Wzajemnie obwiniali się o spowodowanie kraksy na samym początku wyścigu.
Mario Theissen, dyrektor BMW Sauber wziął obu kierowców na dywanik. Spotkanie zakończyło sie pojednaniem. Polak i Niemiec podali sobie ręce. Teraz ma już panować w
niemieckim zespole rodzinna atmosfera.
"Wyjaśniliśmy tę sytuację. Naszym celem nie jest walka przeciwko sobie. W przyszłości także w ten sposób będzie załatwiać takie sprawy - powiedział Theissen. Natomiast Nick Heidfeld dodał, że pojednanie wcale nie oznacza, iż będzie ustępował Kubicy miejsca na torze. "Na torze nadal będziemy walczyć twardo" - zapowiedział Niemiec.
W niedzielę obaj zawodnicy zespołu BMW Sauber pojadą w Grand Prix Węgier. Oby po tym wyścigu znów nie wylądowali w gabinecie szefa zespołu.
"Wyjaśniliśmy tę sytuację. Naszym celem nie jest walka przeciwko sobie. W przyszłości także w ten sposób będzie załatwiać takie sprawy - powiedział Theissen. Natomiast Nick Heidfeld dodał, że pojednanie wcale nie oznacza, iż będzie ustępował Kubicy miejsca na torze. "Na torze nadal będziemy walczyć twardo" - zapowiedział Niemiec.
W niedzielę obaj zawodnicy zespołu BMW Sauber pojadą w Grand Prix Węgier. Oby po tym wyścigu znów nie wylądowali w gabinecie szefa zespołu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Michał Ignasiewicz
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
Zobacz
|