Dziennik Gazeta Prawana logo

Niemiecki kierowca nie trafi do teamu Ferrari

28 grudnia 2011, 13:52
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Niemiecki kierowca nie trafi do teamu Ferrari
Newspix
Adrian Sutil nie będzie w nowym sezonie Formuły 1 jeździł w teamie Ferrari. Tak przynajmniej twierdzi menedżer niemieckiego kierowcy, który zdementował pojawiające się od jakiegoś czasu informacje o przeprowadzce jego klienta do włoskiego zespołu.

Jak stwierdził Manfred Zimmerman nigdy nie było mowy o tym, by jego podopieczny związał się z włoskim zespołem. - wyjaśnił.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Onet
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj