Robert Kubica cały czas myśli o powrocie do ścigania. Informacje na temat jego zdrowia są owiane tajemnicą. Co jakiś czas pojawiają się plotki, że rehabilitacja Polaka nie przebiega najlepiej. Jednak chyba nie jest tak źle skoro nasz kierowca wziął udział w testach rajdowego zespołu Forda.
Według serwisu f1i.com, Kubica brał udział w czterodniowych testach na francuskim torze Circuit des Ecuyers. Polak wraz z kierowcami teamu Forda Jarim-Mattim Latvalą oraz Petterem Solbergiem testował "rajdówkę" tego zespołu.
Dyrektor zespołu Forda Christian Loriaux nie chciał oficjalnie potwierdzić tych informacji. Jednak wiele osób z ekipy Forda w nieoficjalnych rozmowach potwierdziło udział Kubicy w testach na torze we Francji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Media
Powiązane
Zobacz
|