Niemiecki klub żużlowy Wolfe Wittstock jest zainteresowany startami w Polsce. Niemcy chcieliby przystąpić w naszym kraju w sezonie 2014 do rozgrywek II ligi.
- powiedział przedstawiciel niemieckiego klubu Frank Mauer.
Do spotkania działaczy z Wittstock z przewodniczącym Głównej Komisji Sportu Żużlowego Piotrem Szymańskim ma dojść w najbliższy wtorek.
W minionym sezonie Bundesligi klub Wolfe Wittstock zajął ostatnie, piąte miejsce. W barwach tej ekipy jeździli m.in. Sebastian Ułamek, Tobiasz Musielak, Kai Huckenbeck i Christian Hefenbrock.
Od 2005 w polskiej lidze startuje łotewski Lokomotiv Daugavpils (obecnie I liga).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Tematy: żużel
Zobacz
|