Kto odpowiada za skandal na Narodowym? Duńczycy zwalają winę na Polaków

| Aktualizacja:

Skandalem zakończyła się Grand Prix na Stadionie Narodowym. Kibice zamiast być uczestnikami żużlowego święta, stali się świadkami kompromitacji. Kto za to odpowiada?

wróć do artykułu
  • ~adi.
    (2015-04-22 09:00)
    mial byc stadionem sportowym ten obiekt narodowy a stal sie arena cyrkowa.
  • ~tony rickardson
    (2015-04-20 21:10)
    ~gruba lola2015-04-20 20:49

    olać tych debili z PiS ciepłym moczem
  • ~gruba lola
    (2015-04-20 20:49)
    czytając wpisy PiSdzielskich idiotów pod tekstem nie miającym nic wspólnego z polityką upewniłem się że PiS to stan umysłu
  • ~marcelek
    (2015-04-20 20:20)
    ale za to cena była najniższa, a wziątki najwyższe, ot co!
  • ~marcelek
    (2015-04-20 19:55)
    jak obserwuję to co sie dzieje w naszym pięknym kraju, to najprawdopodobniej przetarg wygrala firma, która złożyła ofertę najtanszą, ale za to wziątka była największa. Kto odpowiada? oczywiście władze stadionu!
  • ~Nawigator
    (2015-04-20 19:06)
    Tylko Duda i PIS..
  • ~Nawigator
    (2015-04-20 19:03)
    Polacy czas się otrząsnąć !!! Ośmieszanie a nawet hańbienie państwa i narodu
    przeszło wyobraźnię, Polski generał kradnie portfel Niemcowi w Słubicach. a mówi że chciał go odnieść. Ministrowa z koleżanką kradną futro w supermarkecie w USA. Tysiące ludzi czeka na otwarcie dachu na Stadionie Narodowym i odwołują mecz /chyba z Anglią/.Na Mistrzostwa Europy wystawiają chór bardzo śpiewający ludowy -kompromitujący Polaków. Radek ogłasza z Bulem żałobę narodową , a po kilku godz. ją odwołują. Komorowski dokonuje wpisu w ambasadzie Japonii i robi błędy 3-cio klasisty. Kopacz na cmentarzu w Bolonii 4 zdania czyta z kartki także do Włochów bez tłumacza. Polacy na co my jeszcze czekamy???
  • ~kibic
    (2015-04-20 18:40)
    Na tym stadionie powinno się przeprowadzać tylko zawody regat żeglarskich, odpada konieczność zamykania dachu w trakcie ulewy.
    Czy ktoś widział na stadionach Borussi czy Bayernu .zawody żużlowe, narciarskie, lub regaty wioślarskie. A u nas tak, same wpadki ale jednak w obecności prezydą
  • ~Robnad
    (2015-04-20 18:20)
    głosuję na Dudę !
  • ~Ostrzeżenie
    (2015-04-20 18:14)
    UWAGA!!!
    Bul przynosi pecha
  • ~OSTRZEŻENIE Bul przynosi pecha
    (2015-04-20 18:12)
    Odpowiada Bul bo Bul przynosi pecha
  • ~j24
    (2015-04-20 18:10)
    organizator? gospodarz? budowniczy? administrator? z pewnością poparcie dla PO spadnie o głosy kibiców
  • ~janek
    (2015-04-20 18:05)
    podobno brunek pytał " kturzy to nasi" Kibic który siedzial niedaleko, odkrzyknął, że WSI w tych zawodach nie startuje
  • ~PO 900% poparcia tusek 13000
    (2015-04-20 17:32)
    winny jest pis i kaczor
  • ~krakus
    (2015-04-20 17:30)
    debile z PiSu nawet w takim wątku muszą zaznaczyć swoją obecność
  • ~ityle
    (2015-04-20 17:24)
    Do bad robot2015-04-20 16:24 - Ciekawe co Nam zgotuje ramol 8 maja na Westerplatte?
  • ~t
    (2015-04-20 17:07)
    kto mi oda kase za bilet gdzie zlozyc reklamacje uwaga gp towar wadliwy
  • ~andrzej
    (2015-04-20 16:50)
    Polska pod rządami Platformy Oszustów i wszystko wytłumaczone.
  • ~ja
    (2015-04-20 16:25)
    za to odpowiada ten z nadania partyjnego ze 100.000 miesięcznie
  • ~antykomuch
    (2015-04-20 16:25)
    Wręczyli Komorowskiemu medal - dziennikarz Financial Times nabija się z ustawki

    Organizatorzy Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach chcieli poprawić humor Bronisławowi Komorowskiemu i wręczyli mu nagrodę. Z takiej ustawki szydzi korespondent Financial Times, który zauważył, że podczas kampanii wyborczej kandydat został uhonorowany przez Kongres finansowany przez państwowe spółki.
    „Szczęśliwy zbieg okoliczności, że prezydent podczas kampanii wyborczej (…) jest honorowym mówcą na forum opłacanym przez firmy należące głównie do państwa” - napisał na twitterze Henry Foy.
    Siódmy Europejski Kongres Gospodarczy odbywa się w Katowicach, a Bronisław Komorowski wystąpił jako gość honorowy. Po kilkunastominutowym wystąpieniu (nie wiemy, czy miał kartkę z jego treścią), które było elementem kampanii wyborczej (naobiecywał wiele przedsiębiorcom), Komorowski dostał... medal. Za bycie przyjaznym wobec biznesu.

    Henry Foy, który jako korespondent Financial Times, bierze udział w Kongresie, skwitował to żałosne przedstawienie kilkoma dosadnymi zdaniami - informuje telewizjarepublika.pl
    "Po 10 minutowym wystąpieniu, w którym wzywał do ulg podatkowych dla biznesu, Komorowski właśnie otrzymał medal za bycie przyjacielem przedsiębiorców" – napisał na twitterze.

Może zainteresować Cię też: