Dziennik Gazeta Prawana logo

Rajd Monte Carlo: Kubica 8. na pierwszym oesie

22 stycznia 2016, 07:57
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Robert Kubica
Robert Kubica/PAP/EPA
Robert Kubica zajął ósme miejsce na pierwszym odcinku specjalnym Rajdu Monte Carlo. Wygrał Francuz Sebastien Ogier, do którego Polak stracił 22 s.

Drugi był Brytyjczyk Kris Mekke (+4,1 s), a trzeci Norweg Andreas Mikkelsen (+9,4 s).

Rajd Monte Carlo jest pierwszą rundą mistrzostw świata.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj