Kubicy partnerowali stały uczestnik prestiżowego cyklu Porsche Supercup Robert Lukas, dwukrotny wicemistrz Polski w Porsche Platinum GT3 CCCE Marcin Jedliński, Niemiec Wolf Henzler i Meksykanin Santiago Creel. Jechali Porsche 991 GT3 R.

Ten sam model mieli do dyspozycji zwycięzcy, którzy pokonali 578 okrążeń. Drugie miejsce zajęła włoska ekipa Manthey Racing, także jadąca Porsche 991 GT3 R. Oni przejechali 576 okrążeń. Na trzeciej pozycji został sklasyfikowany saudyjski Black Falcon (Mercedes AMG GT3) - 575 okrążeń.

Impreza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to pierwszy etap cyklu 24h Endurance Series. Kolejne zawody odbędą się we Włoszech na torze Mugello, gdzie w marcu ubiegłego roku Kubica zajął 44. miejsce w wyścigu 12-godzinnym. W sumie zaplanowano siedem rund.