Pogacar operację przeszedł w Genk, gdzie trafił do szpitala niezwłocznie po wypadku.
Ekipa Słoweńca nie poinformowała ile potrwa jego przerwa w startach i czy kontuzja wpłynie na przygotowania do rozpoczynającego się 1 lipca Tour de France.
Pogacar miał nadzieję na skompletowanie tzw. ardeńskiego hat-tricka, co udało się tylko dwóm kolarzom w historii. 16 kwietnia triumfował w Amstel Gold Race, a w środę w Strzale Walońskiej. W Liege-Bastogne-Liege przewrócił się jednak po kolizji z Duńczykiem Mikkelem Honore (EF Education-EasyPost) 85 km po starcie.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.