W niedzielne popołudnie Slaughter grał 22 minuty. Trafił cztery z ośmiu rzutów za dwa i dwa z pięciu za trzy punkty oraz cztery z pięciu wolnych.

Reklama

Najlepszym strzelcem gości był Amerykanin Ryan Toolson - 18 pkt.

Natomiast Unicaja Malaga, z innym reprezentantem Polski Adamem Waczyńskim w składzie, pokonała na wyjeździe Montakit Fuenlabrada 82:81. Kapitan drużyny narodowej grał 16 minut, zdobył cztery punkty miał zbiórkę i przechwyt. Z kolei Aleksander Balcerowski nie znalazł się w składzie Herbalife Gran Canaria w wygranym u siebie sobotnim meczu z San Pablo Burgos 92:89.

Reprezentant Polski Tomasz Gielo rozegrał najlepszy mecz w sezonie w hiszpańskiej lidze koszykarzy - uzyskał 16 pkt i był drugim strzelcem Iberostaru Teneryfa, ale jego ekipa uległa na wyjeździe Valencii Basket 91:98.

Reklama

W tabeli Betis (bilans 3-12) zajmuje 18., ostatnie miejsce. Iberostar (9-6) jest czwarty, a Unicaja i Herbalife (po 8-7) zajmują dziewiątą i dziesiątą pozycję. Prowadzi Real Madryt (12-3) przed Barceloną (także 12-3). W niedzielnym meczu na szczycie "Królewscy" przegrali w stolicy Katalonii aż 63:83.