Przy remisie 69:69 rozgrywający biało-czerwonych trafił za trzy punkty, gdy do końca czwartej kwarty pozostawało 47 sekund, dając gościom prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania. Na 12 s przed ostatnią syreną skutecznie wykonał jeden z dwóch rzutów wolnych, utrzymując przewagę (73:70).

W całym spotkaniu Slaughter spędził na parkiecie 25 minut i zdobył dziewięć punktów, trafił jeden z trzech rzutów za dwa i dwa z sześciu za trzy punkty oraz jeden z dwóch osobistych. Miał także pięć zbiórek, trzy asysty i dwie straty. Najwięcej punktów dla Herbalife - 14 - uzyskał reprezentant Ukrainy Artiom Pustowyj.

W sobotę Adam Waczyński w 14 minut zdobył dla Casademont Saragossa cztery punkty w wygranym na własnym parkiecie meczu z Rio Breogan Lugo 79:75. Miał także cztery zbiórki, dwie asysty i dwa przechwyty.

W tabeli ligi ACB prowadzi Barca (6-0) przed Realem (6-1) i Herbalife (5-2). Casademont z bilansem 3-4 zajmuje 13. lokatę.