Przed publicznością w Thomas & Mack Center w Las Vegas mierzący 223 cm utalentowany Francuz zaprezentował jednak dużą energię i dobre statystyki w innych elementach. Grając 27 minut trafił także wszystkie cztery rzuty wolne, miał osiem zbiórek (wszystkie w obronie), trzy asysty, pięć bloków i trzy straty.

W zespole z Teksasu nie wystąpił reprezentant Polski 20-letni Jeremy Sochan, wybrany w ubiegłym roku z numerem 9 draftu.

W innym meczu Ligi Letniej w mieście hazardu Golden State Warriors przegrali z Los Angeles Lakers 96:103. W pokonanym zespole zagrał mający polskie korzenie Brandin Podziemski (196 cm), wybrany w tegorocznym drafcie z numerem 19. W 30 minut (najwięcej w drużynie) zdobył dziewięć punktów, trafiając trzy z 10 rzutów z gry (1/4 za trzy) i dwa z pięciu wolnych, miał także 11 zbiórek, dwie asysty, przechwyt, blok i pięć strat.

W dwóch poprzednich meczach przedsezonowych Podziemski zanotował 12 punktów, 6 zbiórek, 6 asyst oraz 17 pkt, 4 zb. i 5 przechwytów.