Firma Paula zainwestowała w PlayersTV i będzie produkować show z udziałem sportowców oraz… przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie. Mają oni prezentować znanym sportowcom różnorodne pomysły biznesowe - poinformował portal essentiallysports.com.

Reklama

Sam koszykarz, mistrz olimpijski z Pekinu (2008) i Londynu (2012) pojawi się w jednym z programów jako główny bohater. Oprócz niego w kolejnych przygotowywanych produkcjach gościć będą gwiazdy ligi NFL, m.in. Vernon Davis i Travis Kelce, czy zawodowa amerykańska golfistka Michelle Wie-West.

35-letnia Felix w Tokio zdobyła złoto w sztafecie 4x400 m i powiększyła kolekcję olimpijskich medali do 11. Tym samym przeszła do historii jako najbardziej utytułowany sportowiec USA i najwybitniejsza lekkoatletka globu w historii igrzysk. Ma siedem złotych medali, trzy srebrne i brąz - także z Tokio w biegu na 400 m.

Wyprzedziła rodaka Carla Lewisa, a jedynym lekkoatletą, który ma bardziej imponujący dorobek medalowy z igrzysk jest słynny biegacz długodystansowy Paavo Nurmi. Fin zdobył dziewięć złotych i trzy srebrne w latach 1920-28.