Dziennik Gazeta Prawana logo

Ewa Swoboda demonem szybkości. Polka z najlepszym wynikiem na świecie [FOTO]

27 stycznia 2024, 21:06
Ewa Swoboda na starcie sezonu pokazała, że już jest w świetnej formie. Tak szybko w tym roku 60 metrów nie przebiegła żadna inna kobieta. Polka najlepszy wynik na świecie uzyskała podczas mityngu Orlen Cup w Łodzi. Nasza lekkoatletka wygrała czasem 7,04. "Pierwszy start jest najtrudniejszy. Sądzę, że będzie tylko szybciej" - powiedziała Swoboda.
2/7"Długo nas przetrzymali w blokach. Super mi się biegło. Jestem bardzo zadowolona. Widzimy się w Ostrawie, na Copernicusie w Toruniu i na HMŚ w Glasgow. Będzie dobrze, bo wiem, jak trenowałam" - mówiła Swoboda chwilę po wygranej.
24127267-38071869.jpg
PAP/Grzegorz Michałowski
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj