Roglic był najlepszy w sprincie przed metą, a większość jego najgroźniejszych rywali dojechała w peletonie. Z czołówki wypadł jedynie trzeci przed piątkowym startem Amerykanin Brandon McNulty (UAE Team Emirates), który nie ukończył etapu.

Drugie miejsce zajął Francuz Christophe Laporte (Cofidis), a trzecie - Australijczyk Michael Matthews (BikeExchang

Klasyfikacja generalna

W klasyfikacji generalnej Roglic ma 41 sekund przewagi nad Niemcem Maximilianem Schachmannem (Bora-hansgrohe), a kolejne lokaty zajmują kolarze teamu Astana-Premier Tech: Hiszpan Jon Izagirre i Rosjanin Aleksander Własow. Do lidera tracą, odpowiednio, 50 i 51 sekund.

Wyścig zaliczany do cyklu World Tour drugi rok z rzędu odbywa się bez udziału Polaków. W edycji 2019 trzecie miejsce wywalczył w nim Michał Kwiatkowski.