Jeter, jeden z najbardziej znanych zawodników ligi MLB, który przez całą karierę (1995-2014) grał w jednym klubie - New York Yankees, otrzymał za rezydencję 22,5 mln dolarów.

Reklama

Dom z siedmioma sypialniami i ośmioma łazienkami, salą kinową, składzikiem na wino, imponującą jadalnią, w którym Jeter mieszkał okazjonalnie, a w ostatnich latach coraz rzadziej, był wystawiony na sprzedaż za 29 mln dol. Nie wiadomo, ile za wynajem płacił Brady.

Jeter przeniósł się z Tampy do Miami, gdy w 2017 roku został współwłaścicielem Miami Marlins i dyrektorem wykonawczym tego klubu.

BRADY KOLEJNY RAZ MVP FINAŁU

Brady w tegorocznym finale NFL - Super Bowl poprowadził Tampa Bay Buccaneers do wygranej z broniącymi tytułu Kansas City Chiefs 31:9 i po raz piąty w karierze został uznany najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) meczu o mistrzostwo. Ostatnio przedłużył umowę z drużyną z Tampy - według portalu ESPN.com o cztery lata.

Reklama

Brady, który ma na koncie siedem mistrzowskich tytułów, w tym sześć z ekipą New England Patriots ze stanu Massachusetts (grał tam 20 lat), mieszkający w posiadłości Jetera z żoną, słynną modelką Gisele Buendchen nie czynił - według amerykańskich mediów - żadnych kłopotów agencji wystawiającej dom na sprzedaż w przygotowaniu nieruchomości do "pokazu".